BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Dávkovač mýdla, bílý

Kód: Z22825100
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vysoce kvalitní ochrana proti korozi pomocí inovativního bílého speciálního nátěru. Odnímatelný dávkovač z bílého plastu. Vč. šroubů, hmoždinek a krytů šroubů. Nebo můžete upevnit bez vrtání: pomocí adaptérů Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Naplnitelný dávkovač mýdla pro porcovanou dodávku tekutého mýdla nebo pleťového mléka, rozměry (š x v x h): 9 x 17,5 x 10 cm
  • Ideální do koupelny, kuchyně a na toaletu pro hosty s odnímatelným dávkovačem, cca 1,5 l. objem 300 ml
  • Včetně šroubů a hmoždinek pro montáž na stěnu
  • Upevnění bez vrtání je možné také pomocí adaptérů WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobek máte 3letou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Inovativní řada Classic Plus od společnosti WENKO kombinuje klasické tvary s vybranou kvalitou. Koupelnové doplňky z této ocelové série (držák dávkovače) mají speciální bílý nátěr, který poskytuje vysoce kvalitní ochranu proti korozi. Přitažlivý design se hodí ke každému stylu vybavení.

Plnitelný dávkovač mýdla s pumpičkou z koupelnové série Classic Plus má objem přibližně 300 ml. Požadovaná dávka tekutého mýdla nebo mycího krému se dodává jemným stisknutím dávkovací hlavice. Odnímatelný bílý plastový zásobník se snadno čistí.

Na praktický dávkovač od společnosti WENKO navíc výrobce poskytuje záruku 3 roky.

Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu.

Systém Classic-Plus nabízí navíc jako alternativu tři další možnosti montáže - bez vrtání. Samostatně jsou k dispozici tyto odpovídající adaptéry:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)
Novinka v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.
Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciální systém lepicích podložek s mimořádně silným držením na všech hladkých površích.
Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém drží pevně a bez problémů i na hrubých a mírně nerovných površích.

Záleží jen na vás! Pokud se rozhodnete pro některou z variant bez vrtání, objednejte si prosím zvlášť adaptér vhodný pro vaše potřeby nebo jednoduše použijte přiložený montážní materiál.

Na tento výrobek máte tříletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: Ocel, Spender: Polypropylen
Barva: bílá
Rozměry d/š/v: 9 cm x 17,5 cm x 10 cm
Čistá hmotnost: 349 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Dávkovače
Dávkovače mýdla
Classic Plus - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Délka cm: 9
Materiál: Ocel, Plast
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 18
Typ výrobku: Dávkovač mýdla
Výška cm: 10
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: