CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, bílý

Kód: Z22823100
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Skladem
Uchycení bez vrtání ?
Možnosti doručení
Vysoce kvalitní ochrana proti korozi pomocí inovativního bílého speciálního nátěru. Odnímatelná sklenice z bílého plastu. Vč. šroubů, hmoždinek a krytů šroubů. Nebo můžete upevnit bez vrtání: pomocí adaptérů Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Dekorativní kelímek na zubní kartáčky pro uložení zubních kartáčků a zubní pasty, rozměry (š x v x h): 8 x 11 x 10 cm
  • Vysoce kvalitní ochrana proti korozi díky inovativnímu, bílému speciálnímu povlaku
  • Včetně šroubů a hmoždinek pro montáž na stěnu
  • Upevnění bez vrtání je možné také pomocí adaptérů WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobek máte 3letou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Inovativní řada Classic Plus od společnosti WENKO kombinuje klasické tvary s vybranou kvalitou. Koupelnové doplňky z této ocelové série mají speciální bílý povlak (držák bubnu), který poskytuje vysoce kvalitní ochranu proti korozi. Přitažlivý design dokonale podtrhne jakýkoli styl vybavení.

Praktický zásobník na zubní kartáčky Classic Plus poskytuje dekorativní místo pro zubní kartáčky a zubní pastu, které tak budou vždy na dosah.
Na atraktivní zásobník na zubní kartáčky od společnosti WENKO se navíc vztahuje tříletá záruka výrobce.

Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu.

Systém Classic-Plus navíc alternativně nabízí tři další možnosti montáže - bez vrtání. Samostatně jsou k dispozici tyto odpovídající adaptéry:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)
Novinka v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.
Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciální systém lepicích podložek s mimořádně silným držením na všech hladkých površích.
Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém drží pevně a bez problémů i na hrubých a mírně nerovných površích.

Záleží jen na vás! Pokud se rozhodnete pro některou z variant bez vrtání, objednejte si prosím zvlášť adaptér vhodný pro vaše potřeby nebo jednoduše použijte přiložený montážní materiál.

Na tento výrobek máte tříletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: ocel, Becher: Polypropylen
Barva: bílá
Rozměry d/š/v: 8 cm x 11 cm x 10 cm
Čistá hmotnost: 212 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Kelímky na kartáčky
Kelímky pro kartáčky
Classic Plus - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Kelímky na kartáčky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Délka cm: 8
Materiál: Ocel, Plast
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 11
Typ výrobku: Kelímek na kartáčky
Výška cm: 10
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: