CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - WC štětka, bílá

Kód: Z22824100
1 149 Kč 949,59 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Vysoce kvalitní ochrana proti korozi pomocí inovativního bílého speciálního nátěru. Odnímatelná miska z bílého plastu. Vč. šroubů, hmoždinek a krytů šroubů. Nebo můžete upevnit bez vrtání: pomocí adaptérů Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Otevřená, nástěnná WC štětka, ideální do koupelny a na toaletu pro hosty, rozměry (š x v x h): 10,5 x 37 mm. 5 x 13 cm
  • Hygienická WC štětka s vyměnitelnou černou hlavicí o průměru 8 cm
  • Vysoce kvalitní ochrana proti korozi díky inovativnímu, bílému speciálnímu nátěru
  • Včetně šroubů a hmoždinek pro montáž na stěnu
  • Upevnění bez vrtání je možné také pomocí adaptérů WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobek máte 3letou záruku, která začíná dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Inovativní řada Classic Plus od společnosti WENKO kombinuje klasické tvary s vybranou kvalitou. Koupelnové doplňky z této ocelové série mají speciální bílou povrchovou úpravu (držák nádoby), která poskytuje vysoce kvalitní ochranu proti korozi. Přitažlivý design dokonale podtrhne jakýkoli styl vybavení.

Toaletu důkladně vyčistíte pomocí praktické WC štětky Classic Plus. Díky odolným a přizpůsobivým štětinám zaručuje spolehlivé používání. Atraktivní plastový držák kartáče vždy dekorativně udrží kartáč na požadovaném místě.
Sada obsahuje WC štětku s černou vyměnitelnou hlavicí o průměru 8 cm.

Na WC sadu od společnosti WENKO se navíc vztahuje 3letá záruka výrobce.

Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu.

Systém Classic-Plus nabízí navíc jako alternativu tři další možnosti montáže - bez vrtání. Samostatně jsou k dispozici tyto odpovídající adaptéry:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)
Novinka v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedine��ný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.
Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciální systém lepicích podložek s mimořádně silným držením na všech hladkých površích.
Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém drží pevně a bez problémů i na hrubých a mírně nerovných površích.

Záleží jen na vás! Pokud se rozhodnete pro některou z variant bez vrtání, objednejte si prosím zvlášť adaptér vhodný pro vaše potřeby nebo jednoduše použijte přiložený montážní materiál.

Na tento výrobek máte tříletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: ocel, Behälter: Polypropylen
Barva: bílá
Rozměry D/V/Š: 10,5 cm x 37,5 cm x 13 cm
Čistá hmotnost: 621 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

WC štětky
Štětky k WC
Classic Plus - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: WC štětky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Délka cm: 11
Materiál: Ocel, Plast
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 38
Typ výrobku: WC štětka
Výška cm: 13
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: