CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ PowerLoc BOVINO - nástěnná WC souprava, nerez

Kód: Z17801100
1 249 Kč 1 032,23 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Odnímatelná, satinovaná miska. Extrémně silně drží na všech nosných površích, jako jsou dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo, plast atd. Jednoduchá montáž bez vrtání. Žádné riziko a špína. Vysoký výkon, protože možné ho kdykoli doplnit. Snadné odstranění bez zanechání stop.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Montáž na stěnu Power-Loc® - komorový adhezní systém z high-tech výzkumu
  • Extrémně silná přilnavost na všech nosných površích, např. dlaždice, přírodní kámen, beton, dřevo, plast (speciální lepidlo je součástí dodávky)
  • Trvale snese velké zatížení (až 80 kg na každý montážní prvek) a lze jej odstranit bez zanechání zbytků
  • Snadný systém zavěšení - sejmutí během několika sekund pro čištění, snadná opětovná montáž
  • Včetně. WC kartáč s bílou kartáčovou hlavou o průměru 8,5 cm a rukojetí z nerezové oceli
  • Na tento výrobek máte 10letou záruku počínaje dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Řada Power-Loc® Bovino kombinuje klasické tvary s robustní kvalitou. Koupelnové doplňky z této série mají pevnou konstrukci a jsou vyrobeny z nerezové oceli, takže jsou optimálně vhodné pro použití ve vlhkých prostorách.

Elegantní závěsná sada WC štětek se bez problémů hodí k vybavení koupelny a šetří místem. Díky ní je WC kartáč snadno v každém. Odnímatelná plastová nádoba má otevřený tvar. Sada obsahuje WC kartáč s bílou kartáčovou hlavicí a rukojetí z nerezové oceli. Praktická sada kartáčů se tak stane užitečným pomocníkem v koupelně nebo na toaletě pro hosty.

Díky systému snadného zavěšení lze sadu WC kartáčů kdykoli snadno oddělit a vyčistit.

Lepicí systém Power-Loc® nabízí dekorativní koupelnové doplňky a poličky, které se jednoduše připevní na zeď - bez šroubování, vrtání nebo hmoždinek.

Série Power-Loc® se vyznačuje mimořádně silnou přilnavostí ke všem vhodným povrchům, např. k obkladům, přírodnímu kameni, betonu, dřevu a mnoha plastům, kde profesionální přísavné systémy selhávají.

Díky speciálně vyvinutému lepidlu z high-tech výzkumu je každý z montážních háčků trvale schopen nést velké zatížení. Montážní háčky lze kdykoli opět odstranit bez zanechání zbytků a lze je flexibilně přemisťovat.

Tento lepicí systém se již milionkrát osvědčil v průmyslových a profesionálních řemeslných aplikacích.

Na tento výrobek máte desetiletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová ocel, kryt Power-Loc®: Materiál: plast (ABS)
Barva: lesklá, kryt Power-Loc®: Chrom
Rozměry d/š/v: 12 cm x 38 cm x 12,5 cm
Čistá hmotnost: 265 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

WC štětky
Štětky k WC
PowerLoc - nejpevnější montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: WC štětky
Záruka: 10 let
Hmotnost: 0.265 kg
Barva: lesklá
Délka cm: 12
Materiál: Nerez ocel
Montáž: Bez vrtání - silné lepidlo
Šířka cm: 38
Typ výrobku: WC štětka
Výška cm: 13
Montáž: BEZ VRTÁNÍ! Snadná montáž a žádné riziko poškození stěny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: