BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - WC štětka, kovově lesklá

Kód: Z23414100
1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Vysoce kvalitní toaletní kartáč vyrobený z akrylu. Odnímatelná miska vyrobená ze satinovaného akrylu. Extrémně silně drží na všech nosných površích, jako jsou dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo, plast atd. Jednoduchá montáž bez vrtání. Žádné riziko a špína. Vysoký výkon, protože možné ho kdykoli doplnit. Snadné odstranění bez zanechání stop. Vč. Sada lepidel a šroubů a hmoždinek Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Snímatelný držák WC štětky ze saténového akrylu, včetně hygienické WC štětky s vyměnitelnou, černou hlavicí o průměru 7,5 cm
  • Včetně montážního prvku Power-Loc® na stěnu - lepicí systém se speciálním jednosložkovým lepidlem, součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro alternativní montáž
  • Extrémně pevné uchycení na všech vhodných površích, např. např. dlaždice, přírodní kámen, beton, dřevo, plast
  • Může být trvale vystaven velkému zatížení a odstraněn bez zanechání zbytků
  • Na tento výrobek je poskytována záruka 3 roky od data zakoupení. Záruka se vztahuje na všechny materiálové a výrobní vady, které zhoršují funkci. Poškození vzniklá nesprávným používáním nebo přirozeným opotřebením jsou vyloučena. Tato záruka neomezuje vaše zákonná záruční práva.
  • Rozměry (š x v x h): 14 x 36,5 x 15,5 cmWC štětka Power-Loc® z designové koupelnové řady Laceno se optimálně používá v koupelně a na toaletě pro hosty. Dekorativní WC štětka s ušlechtilým designem decentně zapadá do svého okolí.
Odnímatelná akrylátová nádoba se saténovým povrchem má otevřený tvar. Pomocí praktické WC štětky se toaleta důkladně vyčistí. Díky odolným a přizpůsobivým štětinám zaručuje štětka spolehlivé používání. Držák štětky vždy dekorativně udrží štětku na požadovaném místě. WC kartáč ze sady má vyměnitelnou černou kartáčovou hlavu o průměru 7,5 cm.

Lepicí systém Power-Loc® nabízí dekorativní koupelnové doplňky a poličky, které se jednoduše připevní na zeď - bez šroubování, vrtání nebo hmoždinek. Montážní řada Power-Loc® se vyznačuje mimořádně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém drží pevně a bez problémů i na hrubém a mírně nerovném povrchu a může být trvale vystaven vysokému zatížení.

Upevňovací háčky, vyrobené z pevného plastu (ABS), lze snadno a beze zbytku opět odstranit a znovu umístit na jiné místo. Lepicí systém se speciálním jednosložkovým lepidlem zaručuje montáž bez rizika a znečištění a milionkrát se osvědčil v průmyslových a profesionálních řemeslných aplikacích.

Součástí dodávky je sada lepidel Power-Loc® a šrouby a hmoždinky pro alternativní montáž na stěnu.

Na tento výrobek máte tříletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Rozměry d/š/v: 14 cm x 36,5 cm x 15,5 cm
Čistá hmotnost: 488 g

Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

WC štětky
Štětky k WC
PowerLoc - nejpevnější montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: WC štětky
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 14
Materiál: Plast
Montáž: Bez vrtání - silné lepidlo
Šířka cm: 37
Typ výrobku: WC štětka
Výška cm: 16
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: