CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc QUADRO - WC štětka, průhledná

Kód: Z22695100
1 149 Kč 949,59 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Puristický čtvercový design vyrobený z lesklé nerezové oceli a vysoce kvalitního plastu. Odnímatelná, satinovaná miska. Silně drží na vzduchotěsných, rovných a mírně nerovných površích. Unikátní vakuový systém, který umožňuje upevnění bez vrtání a bez použití nástrojů. Lze přemístit a odstranit bez zanechání stopy.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Hygienická WC štětka s vyměnitelnou bílou hlavicí o průměru 8. 5 cm a zárukou 5 let
  • Vyrobeno z lesklé nerezové oceli se saténovým povrchem a odnímatelným plastovým držákem
  • Jedinečný sací systém Vacuum-Loc® pro rychlé, snadné a bezpečné upevnění
  • Udrží se na všech površích nepropouštějících vzduch, dokonce i na mírně nerovných podkladech
  • Velmi silné uchycení bez vrtání; podtlak se vytváří v Loc odsáváním vzduchu pomocí přiložené pumpy
  • Vacuum-Loc® lze libovolně často přemisťovat a lze je odstranit bez zanechání zbytků, rozměry (š x v x h): 9. 5 x 37 x 12,5 cm
  • Na tento výrobek máte pětiletou záruku, která začíná dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Série Vacuum-Loc® Quadro kombinuje puristické, elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série přesvědčí nejen snadným upevněním, ale také hranatým designem a lesklým nerezovým materiálem. Jsou proto optimálně vhodné do vlhkých prostor.

Toaletu důkladně vyčistíte pomocí praktické WC štětky Quadro. Díky svým odolným a přizpůsobivým štětinám zaručuje kartáč spolehlivé používání.

Odnímatelný držák kartáče z bílého plastu se saténovým povrchem se snadno čistí a udržuje kartáč dekorativně na dosah.
WC štětka má bílou vyměnitelnou hlavici o průměru 8,5 cm.

Všechny koupelnové doplňky z koupelnové série Quadro mají nejen 5letou záruku, ale jsou také vybaveny inovativním systémem Vacuum-Loc®! Tento jedinečný systém umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství na všechny neprodyšné a mírně nerovné povrchy. Nový systém Vacuum-Loc® se skládá z pumpy a montážních zámků; není třeba vrtat a šroubovat a nejsou zapotřebí ani přísavky. Montáž systému Vacuum-Loc® je s pomocí čerpadla hračka. Odsáváním vzduchu pomocí přiložené vývěvy se v Loc vytvoří podtlak a adaptéry lze okamžitě zatížit příslušenstvím.

Se systémem Vacuum-Loc® můžete zapomenout na výrobky padající ze zdi - jedná se o novinku na trhu. Nový systém VACUUM-LOC přesvědčí na celé čáře a byl oceněn časopisem DIY jako výrobek roku 2013/2014 (Zdroj: diy Fachmagazin 5/2014 P.24 - Dähne Verlag GmbH nebo na www.diyonline.de). Kromě ocenění "Výrobek roku" získal Vacuum-Loc® nedávno v testu hodnocení "VÝBORNÝ". Časopis pro kutily "Selbst ist der Mann" testoval náš VACUUM-LOC. Inovativní montážní systém a jeho spolehlivé uchycení bez vrtání dokázaly přesvědčit a byly oceněny nejvyšší možnou známkou. (Zdroj: Selbst ist der Mann - vydání červenec 2014 - str. 42 nebo na www.selbst.de)

Vakuové zámky Vacuum-Loc® jsou přemístitelné a lze je odstranit, aniž by zanechaly stopy.
Systém Vacuum-Loc® má evropskou patentovou ochranu a zajišťuje pevné uchycení. Na každý montážní prvek Loc® lze trvale působit tahovou silou až 33 kg.

Na tento výrobek máte pětiletou záruku, která začíná dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová ocel, zámek: plast (ABS), držák kartáčku: Barva: Lesklá, Loc: Chrom, Držák kartáčku: Průhledný
Rozměry D/V/Š: 9,5 cm x 37 cm x 12,5 cm
Čistá hmotnost: 456 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

WC štětky
Štětky k WC
VacuumLoc - moderní vakuová montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: WC štětky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Délka cm: 10
Materiál: Nerez ocel
Montáž: Bez vrtání - patentovaná extra silná přísavka
Šířka cm: 37
Typ výrobku: WC štětka
Výška cm: 13
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: