CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Rohová dvoupatrová polička, černá

Kód: Z23882100
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Krásná patrová designová polička jako řešení pro ukládání hygienických potřeb. Výrobek je kvalitně chráněn proti korozi díky inovativnímu speciálnímu černému laku. Produkt je z řady Classic Plus Black, který je možné upevnit bez vrtání pomocí adaptérů.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • FUNKČNOST – krásný doplněk do koupelny vyrobený z kvalitních materiálů
  • ČERNÁ – provedení v elegantní univerzální barvě
  • INSTALACE - upevnění bez vrtání je možné také pomocí adaptérů WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • KVALITA - kvalitní ochrana proti korozi díky inovativnímu černému potahu
  • ZÁRUKA - na výrobek se vztahuje záruka 3 roky od data zakoupení

Inovativní řada Classic Plus Black od společnosti WENKO kombinuje oblíbené tvary s prvotřídní kvalitou. Koupelnové doplňky z této ocelové série mají speciální černou povrchovou úpravu, která poskytuje vysoce kvalitní ochranu proti korozi. Moderní koupelnová série v industriálním stylu dodá každé místnosti nadstandard a eleganci. Díky svému uhlazenému designu a výraznému provedení vytvářejí doplňky ideální kontrast ke světlým kuchyním a koupelnám.

Prostorově úsporný rohový regál Classic Plus Black se 2 patry z lakované oceli nabízí optimální řešení úložného prostoru v koupelně. Nezáleží na tom, zda se nachází ve sprše, v rohu vany nebo na stěně - atraktivní polička dekorativním způsobem uloží šampon, sprchový gel, krémy a mnoho dalších pomůcek na dosah ve dvou úrovních.

Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na zeď.

Systém Classic-Plus nabízí navíc jako alternativu tři další varianty instalace - bez vrtání. Samostatně jsou k dispozici tyto odpovídající adaptéry:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc (číslo výrobku: 23891100)

Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství a pevné uchycení na neprodyšných, rovných i mírně nerovných površích.

Varianta 2: adaptér Turbo-Loc (číslo výrobku: 23889100)

Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc je speciální systém lepicích podložek s mimořádně silným držením na všech hladkých površích.

Varianta 3: adaptér Power-Loc (číslo výrobku: 23890100)

Komorový lepicí systém Power-Loc se vyznačuje extrémně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém bez problémů pevně drží i na hrubém a mírně nerovném povrchu.

Záleží jen na vás! Pokud se rozhodnete pro některou z možností bez vrtání, objednejte si prosím příslušný adaptér zvlášť. Nebo jednoduše použijte doplňky pro montáž, které jsou součástí balení.

Na tento výrobek máte od výrobce tříletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhor��ují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena.

Materiál: ocel

Barva: černá

Rozměry D/Š/V: 23,5 cm x 33 cm x 18,5 cm

Hmotnost: 743 g


Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Police
Police na zeď
Classic Plus - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Délka cm: 24
Materiál: Ocel
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 33
Typ výrobku: Police
Výška cm: 19
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: