CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - Nástěnný háček dvojitý, kovově lesklý

Kód: Z23402100
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Praktický dvojitý háček na ručníky z kvalitního plastu. Extrémně silně drží na všech nosných površích, jako jsou dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo, plast atd. Jednoduchá montáž bez vrtání, balení obsahuje sadu lepidel, šroubů a hmoždinek Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • FUNKČNOST - praktický dvoustranný nástěnný háček z vysoce kvalitního plastu, ideální do koupelny, kuchyně, na toaletu pro hosty
  • INSTALACE - montáž na stěnu Power-Loc® - komorový lepicí systém z high-tech výzkumu (speciální lepidlo je součástí dodávky)
  • BEZPEČNOST - extrémně silná přilnavost na všech vhodných površích
  • DESIGN - stylový doplněk do vaší koupelny
  • ZÁRUKA - záruka poskytnutá výrobcem po dobu 3 let

Nástěnný háček Power-Loc® Uno z designové koupelnové řady Laceno se využívá v koupelně, na toaletě, kuchyní nebo kdekoliv jinde v domácnosti. Ručníky, osušky, sprchové ručníky nebo utěrky budete mít po celý den na dosah ruky. Přehledné řešení pro skladování různých kusů tkanin a textilu.

Lepicí systém Turbo-Loc® nabízí dekorativní koupelnové doplňky a poličky, které se jednoduše připevní na zeď - bez šroubování, vrtání nebo hmoždinek.

Montážní řada Power-Loc® se vyznačuje mimořádně pevným uchycením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém bez problémů pevně drží i na hrubém a mírně nerovném povrchu. Upevňovací háčky lze opět snadno sejmout bez zanechání zbytků a znovu umístit jinam. Lepicí systém se již mnohokrát osvědčil v průmyslových odvětvích a profesionálních řemeslech. Upevňovací háčky, vyrobené z pevného plastu (ABS), lze snadno a beze zbytku opět odstranit a znovu umístit na jiné místo.

Lepicí systém se speciálním jednosložkovým lepidlem zaručuje montáž bez rizika a znečištění a mnohokrát se již osvědčil v průmyslových a profesionálních řemeslných odvětvích.
Na tento výrobek máte od výrobce danou záruku po dobu tří let. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena.

Součástí dodávky je sada lepidel Power-Loc® a šrouby, hmoždinky pro alternativní montáž na stěnu.

Materiál: plast

Rozměry D/Š/V: 5,6 cm x 5,6 cm x 4,6 cm

Hmotnost: 69 g


Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Háčky
Háčky na zeď
PowerLoc - nejpevnější montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: Háčky
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 6
Materiál: Plast
Montáž: Bez vrtání - silné lepidlo
Šířka cm: 6
Typ výrobku: Háček
Výška cm: 5
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: