BEZ VRTÁNÍ Premium - Nástěnná polička, kovově lesklá

Kód: Z21432100
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Bezpečné uložení koupelnového nádobí pomocí průhledného plastového podnosu. Vysoce kvalitní z lesklé nerezové oceli. Vč. šroubů, hmoždinek a krytů šroubů. Nebo můžete upevnit bez vrtání: pomocí adaptérů Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Další úložný prostor v koupelně a na toaletě pro hosty
  • Bezpečné a snadno dostupné uložení koupelnových doplňků
  • Vysoká kvalita z nerezové oceli, včetně šroubů a hmoždinek pro montáž na stěnu
  • Montáž bez vrtání možná také s adaptéry Wenko Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® & Power-Loc®
  • Na tento výrobek máte 10letou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Řada Premium kombinuje elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série mají sofistikovaný design a jsou vyrobeny z lesklé nerezové oceli odolné proti korozi. Velká nástěnná polička nabízí v koupelně další prostor a ideálně se hodí pro uložení pečujících prostředků apod. které dříve neměly v koupelně stálé místo.

Součástí dodávky jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu. Systém Premium navíc alternativně nabízí tři další možnosti upevnění - bez vrtání. Tyto odpovídající nástavce jsou k dispozici samostatně:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)
Novinka v technologii upevnění se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a spolehlivé upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.
Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciální lepicí systém s mimořádně silnou přilnavostí na všech hladkých površích.
Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně silnou přilnavostí na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém bez problémů drží i na hrubých a mírně nerovných površích.

Na tento výrobek máte desetiletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová ocel
Barva: lesklá
Rozměry d/š/v: 24 cm x 10 cm x 13,5 cm
Čistá hmotnost: 306 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Police
Police na zeď
Premium - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 24
Materiál: Nerez ocel
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 10
Typ výrobku: Police
Výška cm: 14
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: