BEZ VRTÁNÍ Premium - Nástěnný háček, kovově lesklý

Kód: Z20550100
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Vysoce kvalitní chromovaný ABS plast. Vč. šroubů a hmoždinek. Nebo můžete upevnit bez vrtání: pomocí adaptérů Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Stylový chromovaný háček pro optimální použití v koupelně nebo v domácnosti
  • V praktické sadě 2 kusů
  • Vysoká kvalita, včetně šroubů a hmoždinek pro montáž na stěnu
  • Možnost montáže bez vrtání také pomocí adaptérů Wenko Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobek máte 10letou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Řada Premium kombinuje elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série mají sofistikovaný design a jsou vyrobeny z lesklé nerezové oceli nebo ABS plastu, takže jsou optimálně vhodné pro použití ve vlhkých prostorách. Praktický háček v sadě 2 kusů se ideálně hodí k udržování ručníků na dosah v koupelně nebo na toaletě pro hosty, případně na ručníky v kuchyni.

Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu.

Systém Premium navíc alternativně nabízí 3 další možnosti upevnění - bez vrtání. Tyto odpovídající adaptéry jsou k dispozici samostatně:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)
Novinka v technologii upevnění se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a spolehlivé upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.
Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciální lepicí systém s mimořádně silnou přilnavostí na všech hladkých površích.
Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně silnou přilnavostí na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém bez problémů drží i na hrubých a mírně nerovných površích.

Na tento výrobek máte desetiletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Rozměry d/š/v: 2 cm x 7,5 cm x 4 cm
Čistá hmotnost: 15 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Háčky
Háčky na zeď
Premium - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Háčky
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 2
Materiál: Plast
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 8
Typ výrobku: Háček
Výška cm: 4
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: