BEZ VRTÁNÍ TurboLoc CLIPPSY - Rohový držák na šampóny, kovově lesklý

Kód: Z22351100
1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Vysoce kvalitní nerezová ocel. Patentovaný systém spon zajišťuje bezpečné uložení šamponů a sprchových gelů. Vhodné pro všechny oblíbené velikosti lahví. Stačí otočit poloplné lahve dnem vzhůru a připnout! Odstraňte ochrannou fólii a naneste ji. Rychlá a snadná montáž bez použití nástrojů a vrtání pomocí lepicí techniky Turbo-Loc®. Lze také upevnit pomocí přiložených šroubů a hmoždinek.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Systém pro montáž na stěnu Turbo-Loc® - vybaven speciální lepicí podložkou pro rychlou a snadnou instalaci bez šroubování a vrtání
  • Velmi pevně drží na všech hladkých površích
  • Možno odstranit bez zanechání zbytků
  • Vyrobeno z nerezové oceli
  • Lahve stojí dnem vzhůru, pro 2 lahve
  • Na tento výrobek máte 5letou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Držák šamponu Turbo-Loc® je vynikající novinkou pro všechny, kteří často bojují se šamponem. Poskytuje dekorativní prostor pro dvě lahve a potřebuje velmi málo místa.

Držák na šampon Turbo-Loc® se snadno a rychle montuje a přesvědčí svým jedinečným tvarem: Běžné láhve se šamponem lze jednoduše uložit dnem vzhůru, takže je možné láhev zcela vyprázdnit. Už žádné obtěžující protřepávání při sprchování! Patentovaný klip udrží všechny lahvičky snadno a pevně v atraktivním držáku.

Kvalitní držák na šampon je vyroben z nerezové oceli a má pětiletou záruku.

Montáž je velmi snadná. Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je lepicí systém s mimořádně silnou přilnavostí ke všem hladkým povrchům. Stačí odlepit zadní stranu lepicí podložky, upevnit držák v požadované poloze a přitlačit. Poté jej jednoduše zavěste na příslušenství. Lepicí podložku lze opět odstranit bez zanechání zbytků. Díky speciálnímu systému lepicích polštářků mohou být montážní háčky trvale vystaveny tahové síle až 40 kg každý.

Alternativně lze sprchovou poličku trvale připevnit pomocí přiložených šroubů a hmoždinek.

Na tento výrobek máte pětiletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová ocel
Barva: lesklá
Rozměry d/š/v: 20 cm x 18 cm x 13,5 cm
Čistá hmotnost: 553 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Držáky
Držáky na doplňky
TurboLoc - nejjednodušší montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 20
Materiál: Nerez ocel
Montáž: Bez vrtání - extra silně samolepicí plocha
Šířka cm: 18
Typ výrobku: Police
Výška cm: 14
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: