CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc QUADRO - Dvoupatrová nástěnná police, kovově lesklá

Kód: Z22691100
2 699 Kč 2 230,58 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Praktická hranatá polička se dvěma patry z lesklé nerezové oceli a vysoce kvalitního plastu, která je odnímatelná. Dokonale drží na mnoha typech povrchů. Unikátní vakuový systém, který umožňuje upevnění bez vrtání.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • FUNKČNOST – praktická odnímatelná polička z průhledného materiálu ve dvou patrech
  • BEZPEČNOST - extrémně pevné uchycení na všech nosných plochách, dokonce i mírně nerovném povrchu
  • HYGIENA - jednoduchá údržba a čištění
  • INSTALACE - jedinečný sací systém Vacuum-Loc® pro rychlé, snadné a bezpečné upevnění
  • ZÁRUKA – záruka od výrobce po dobu 5 let

Série Vacuum-Loc® Quadro kombinuje puristické, elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série přesvědčí nejen snadným upevněním, ale také hranatým designem a lesklým nerezovým materiálem. Jsou proto optimálně vhodné do vlhkých prostor.

Praktická a úsporná nástěnná polička ze série Vacuum-Loc® Quadro vytváří v koupelně další úložný prostor. Své hygienické potřeby můžete ukládat ve dvou patrech. Všechny pečující prostředky a koupelnové doplňky tak získají přehledné místo, kde budou vždy na dosah. Odnímatelná průhledná plastová polička se velice snadno čistí.

Všechny koupelnové doplňky z koupelnové série Quadro mají nejen pětiletou záruku, ale jsou také vybaveny inovativním systémem Vacuum-Loc®! Tento jedinečný systém umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství na všechny neprodyšné a mírně nerovné povrchy. Nový systém Vacuum-Loc® se skládá z pumpy a montážních zámků a proto není třeba vrtat ani šroubovat a nejsou zapotřebí ani přísavky. Montáž systému Vacuum-Loc® je díky malému čerpadlu hračka. Odsáváním vzduchu pomocí přiložené vývěvy se vytvoří podtlak a adaptéry je následně možné okamžitě zatížit příslušenstvím.

Se systémem Vacuum-Loc® zapomeňte na obavu, že vám něco upadne ze stěny - jedná se o novinku na trhu. Nový systém VACUUM-LOC přesvědčí na celé čáře a byl oceněn časopisem DIY jako výrobek roku 2013/2014 (Zdroj: diy Fachmagazin 5/2014 P.24 - Dähne Verlag GmbH nebo na www.diyonline.de). Kromě ocenění "Výrobek roku" získal Vacuum-Loc® nedávno v testu hodnocení "VÝBORNÝ". Časopis pro kutily "Selbst ist der Mann" testoval náš VACUUM-LOC. Inovativní montážní systém a jeho spolehlivé uchycení bez vrtání dokázaly přesvědčit a byly oceněny nejvyšší možnou známkou. (Zdroj: Selbst ist der Mann - vydání červenec 2014 - str. 42 nebo na www.selbst.de)

Vakuové adaptéry Vacuum-Loc® je možné opětovně umístit nebo sejmout, aniž by zanechaly stopy. Systém Vacuum-Loc® je chráněn evropským patentem a je zárukou pevné fixace výrobku. Každý montážní prvek Loc může být trvale vystaven tahové síle až 33 kg.

Na tento výrobek máte pětiletou záruku, která počíná dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena.

Materiál: nerezová ocel,

Barva: lesklá

Rozměry D/V/Š: 25,5 cm x 32,5 cm x 14 cm

Hmotnost: 1242 g


Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Police
Police na zeď
VacuumLoc - moderní vakuová montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 26
Materiál: Nerez ocel, Plast
Montáž: Bez vrtání - patentovaná extra silná přísavka
Šířka cm: 33
Typ výrobku: Police
Výška cm: 14
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: