BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc QUADRO - Mýdlenka, průhledná

Kód: Z22681100
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Elegantní mýdlenka s puristickými prvky je vyrobená z lesklé nerezové oceli a kvalitního plastu. Průhlednou mističku lze odejmout. Dokonale drží na mnoha typech povrchů. Unikátní vakuový systém, který umožňuje upevnění bez vrtání.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • FUNKČNOST – praktická a kvalitní mýdlenka v krásném designu
  • BEZPEČNOST - extrémně pevné uchycení na všech nosných plochách, dokonce i mírně nerovném povrchu
  • HYGIENA - jednoduchá údržba a čištění
  • INSTALACE - jedinečný sací systém Vacuum-Loc® pro rychlé, snadné a bezpečné upevnění
  • ZÁRUKA – záruka od výrobce po dobu 5 let

Koupelnové doplňky řady Vacuum-Loc® Quadro přesvědčí uživatele o své funkčnosti snadným upevněním, hranatým designem a lesklým nerezovým materiálem. Jedná se maximálně vhodné produkty do vlhkých prostor koupelen.

Řada Vacuum-Loc® Quadro kombinuje puristické, elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série přesvědčí nejen snadným upevněním, ale také hranatým designem a lesklým nerezovým materiálem. Jsou proto optimálně vhodné do vlhkých prostor.

Vysoce kvalitní mýdlenka Quadro je dekorativním doplňkem do koupelny, na toaletu pro hosty a do kuchyně. V atraktivní misce se zachytí veškerá tekutina a mýdlo zůstane úhledně uložené a snadno dostupné. Odnímatelná průhledná miska je vyrobena z vysoce kvalitního robustního plastu a snadno se čistí.

Všechny koupelnové doplňky z koupelnové série Quadro mají nejen pětiletou záruku, ale jsou také vybaveny inovativním systémem Vacuum-Loc®! Tento jedinečný systém umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství na všechny neprodyšné a mírně nerovné povrchy. Nový systém Vacuum-Loc® se skládá z pumpy a montážních zámků a proto není třeba vrtat ani šroubovat a nejsou zapotřebí ani přísavky. Montáž systému Vacuum-Loc® je díky malému čerpadlu hračka. Odsáváním vzduchu pomocí přiložené vývěvy se vytvoří podtlak a adaptéry je následně možné okamžitě zatížit příslušenstvím.

Vakuové adaptéry Vacuum-Loc® je možné opětovně umístit nebo sejmout, aniž by zanechaly stopy. Systém Vacuum-Loc® je chráněn evropským patentem a je zárukou pevné fixace výrobku. Každý montážní prvek Loc může být trvale vystaven tahové síle až 33 kg.

Na tento výrobek máte pětiletou záruku, která počíná dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena.

Materiál: nerezová ocel, Loc: plast (ABS

Barva: lesklá

Rozměry D/V/Š: 12 cm x 6,5 cm x 12 cm

Hmotnost: 301 g


Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Mýdlenky
Misky na mýdlo
VacuumLoc - moderní vakuová montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdlenky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Délka cm: 12
Materiál: Nerez ocel
Montáž: Bez vrtání - patentovaná extra silná přísavka
Šířka cm: 7
Typ výrobku: Mýdlenka
Výška cm: 12
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: