CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

RAGUSA - Miska na mýdlo, nerez

Kód: Z16751100
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Elegantní miska Ragusa, vyvinutá speciálně pro mokré prostory, nabízí ideální prostor pro mýdlo, které je tak vždy po ruce. Díky praktickému držáku s přísavkou je miska rychle a snadno namontována v požadované výšce. Držák lze odebrat bez zanechání stop a navíc je hned připraven k dalšímu použití.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • S držáky přísavek (2 držáky), které se snadno a rychle připevní
  • Možno je sejmout bez zanechání zbytků a znovu umístit
  • Vyrobeno z lesklé nerezové oceli
  • Na tento výrobek máte 5letou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.
  • Rozměry (š x v x h): 13 x 3,5 x 10,5 cm


Elegantní zásobník Ragusa, speciálně vyvinutý pro vlhké prostory, poskytuje každému mýdlu atraktivní místo, kde je vždy snadno na dosah. Díky praktickému držáku s přísavkou lze zásobník rychle a snadno namontovat v požadované výšce. Držák lze sejmout bez zanechání zbytků a je pak připraven k opětovnému umístění.

Mýdlenka Ragusa, vyrobená z vysoce kvalitní lesklé nerezové oceli, má 5letou záruku výrobce proti prorezavění. Na tento výrobek máte 5letou záruku počínaje dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová ocel
Barva: lesklá
Rozměry d/š/v: 13 cm x 3,5 cm x 10,5 cm
Čistá hmotnost: 133 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Misky na mýdlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky na mýdlo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.143 kg
Barva: lesklá
Délka cm: 13
Materiál: Nerez ocel
Montáž: Bez vrtání - přísavka
Šířka cm: 4
Typ výrobku: Mýdlenka
Výška cm: 11
Montáž: BEZ VRTÁNÍ! Snadná montáž a žádné riziko poškození stěny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: