BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Nástěnný háček, kovově lesklý

Kód: Z22785100
329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Lesklá nerezová ocel. Vč. šroubů, hmoždinek a krytů šroubů. Nebo můžete upevnit bez vrtání: pomocí adaptérů Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Kvalitní nástěnný háček v praktické sadě 2 kusů pro optimální použití v koupelně nebo v domácnosti
  • Pro zavěšení ručníků, osušek, utěrek apod. na dosah
  • Vyrobeno z nerezavějící lesklé nerezové oceli, rozměry (š x v x h): každý 3 ks. 5 x 4 x 6,5 cm
  • Včetně šroubů a hmoždinek pro montáž na zeď
  • Upevnění bez vrtání je možné také pomocí adaptérů WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobek máte 10letou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Moderní řada Premium Plus od společnosti WENKO kombinuje elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série mají ušlechtilý design a jsou vyrobeny z lesklé nerezové oceli, a proto jsou ideální pro použití ve vlhkých prostorách.

Praktický nástěnný háček Premium Plus v praktické sadě 2 kusů se ideálně hodí k odkládání ručníků, ručníků do sprchy nebo na vanu v koupelně a na toaletě pro hosty nebo v kuchyni na utěrky a kuchyňské rukavice.

Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu. Na tento praktický koupelnový doplněk k zavěšení na stěnu poskytuje výrobce záruku 10 let.

Systém Premium-Plus nabízí navíc jako alternativu tři další možnosti montáže - bez vrtání. Samostatně jsou k dispozici tyto odpovídající adaptéry:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)
Novinka v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.
Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciální systém lepicích podložek s mimořádně silným držením na všech hladkých površích.
Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém drží pevně a bez problémů i na hrubých a mírně nerovných površích.

Záleží jen na vás! Objednejte si prosím zvlášť adaptér vhodný pro vaše potřeby pro jednu z variant bez vrtání nebo jednoduše použijte přiložený montážní materiál v podobě šroubů a hmoždinek.

Na tento výrobek máte desetiletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová ocel
Barva: lesklá
Rozměry D/V/Š: 3,5 cm x 4 cm x 6,5 cm
Čistá hmotnost: 102 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Háčky
Háčky na zeď
Premium Plus - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Háčky
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 4
Materiál: Nerez ocel
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 4
Typ výrobku: Háček
Výška cm: 7
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: