BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý

Kód: Z22773100
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Lesklá nerezová ocel v kombinaci s vysoce kvalitním bílým plastem. Vč. šroubů, hmoždinek a krytů šroubů. Nebo můžete upevnit bez vrtání: pomocí adaptérů Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Dekorativní kelímek na zubní kartáčky pro uložení zubních kartáčků a zubní pasty, rozměry (š x v x h): 6,5 x 10 mm. 5 x 9 cm
  • Vyrobeno z nerezavějící lesklé nerezové oceli v kombinaci s bílým plastem, záruka 10 let
  • Včetně šroubů a hmoždinek pro montáž na stěnu
  • Upevnění bez vrtání je možné také pomocí adaptérů WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobek máte 10letou záruku, která začíná dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Moderní řada Premium Plus od společnosti WENKO kombinuje elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série mají ušlechtilý design z lesklé nerezové oceli, částečně kombinované s kvalitním bílým plastem, a jsou proto ideální pro použití ve vlhkých prostorách.

Praktický zásobník na zubní kartáčky Premium Plus poskytuje dekorativní místo pro zubní kartáčky a zubní pastu, které tak budou vždy na dosah. Obzvláště chytrý:
Odnímatelný bílý plastový kelímek se snadno čistí.

Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na zeď. Na tento praktický koupelnový doplněk k zavěšení na stěnu poskytuje výrobce záruku 10 let.

Systém Premium-Plus navíc alternativně nabízí tři další možnosti montáže - bez vrtání. Samostatně jsou k dispozici tyto odpovídající adaptéry:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)
Novinka v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.
Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciální systém lepicích podložek s mimořádně silným držením na všech hladkých površích.
Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém drží pevně a bez problémů i na hrubých a mírně nerovných površích.

Záleží jen na vás! Objednejte si prosím zvlášť adaptér vhodný pro vaše potřeby pro jednu z variant bez vrtání nebo jednoduše použijte přiložený montážní materiál v podobě šroubů a hmoždinek.

Na tento výrobek máte desetiletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová ocel, Becher: Plast (ABS)
Barva: lesklá
Rozměry D/V/Š: 6,5 cm x 10,5 cm x 9 cm
Čistá hmotnost: 250 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Kelímky na kartáčky
Kelímky pro kartáčky
Premium Plus - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Kelímky na kartáčky
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 7
Materiál: Nerez ocel, Plast
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 11
Typ výrobku: Kelímek na kartáčky
Výška cm: 9
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: