CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Rohová dvoupatrová polička, kovově lesklá

Kód: Z22782100
2 499 Kč 2 065,29 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Funkční dvoupatrová police z lesklé nerezové oceli v kombinaci s vysoce kvalitním bílým plastem .Balení je včetně šroubů, hmoždinek a krytů šroubů. Nebo můžete upevnit bez vrtání s adaptéry Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

FUNKČNOST – dekorativní a zároveň praktický patrový regál na hygienické potřeby

BEZPEČNOST - systém nástěnné montáže Turbo-Loc® Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®

HYGIENA - jednoduchá údržba a čištění

ZÁRUKA – na výrobek je výrobcem poskytnuta záruka na 10 let

BÍLÁ - elegantní čisté provedení pro univerzální použití

Moderní řada Premium Plus od společnosti WENKO kombinuje elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série mají ušlechtilý design z lesklé nerezové oceli, částečně kombinované s kvalitním bílým plastem, a jsou proto ideální pro použití ve vlhkých prostorách.

Atraktivní dvoupatrová police je ideálním řešením pro ukládání hygienických potřeb. Vhodná je speciálně do sprchových koutů, kde v rohu efektivně šetří prostor.

Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu. Na tento praktický koupelnový doplněk k montáži na stěnu poskytuje výrobce záruku 10 let.

Systém Premium-Plus navíc alternativně nabízí tři další možnosti montáže - bez vrtání. Samostatně jsou k dispozici tyto odpovídající adaptéry:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)

Novinka v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.

Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)

Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciáln�� systém lepicích podložek s mimořádně silným držením na všech hladkých površích.

Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)

Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém drží pevně a bez problémů i na hrubých a mírně nerovných površích.

Záleží jen na vás! Objednejte si zvlášť adaptér vhodný pro vaše potřeby pro jednu z variant bez vrtání nebo jednoduše použijte přiložený montážní materiál v podobě šroubů a hmoždinek.

Na tento výrobek máte od výrobce danou záruku po dobu deseti let. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena.

Materiál: nerezová ocel, plast (ABS)

Barva: lesklá, bílá

Rozměry D/V/Š: 28,5 cm x 31 cm x 21 cm

Hmotnost: 1455 g

Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Police
Police na zeď
Premium Plus - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 29
Materiál: Nerez ocel, Plast
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 31
Typ výrobku: Police
Výška cm: 21
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: