CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ: Milí zákazníci, naši zaměstnanci i stroje si po celoroční práci zaslouží trochu volna. Od 13. 7. do 26. 7. čerpáme dovolenou. Své objednávky samozřejmě posílat můžete. Jen je, krásně odpočatí a s novou chutí do díla, budeme vyřizovat až od pondělí 29. 7. Krásné léto vám přeje váš GRUND.

BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Rohová polička, kovově lesklá

Kód: Z22779100
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Lesklá nerezová ocel v kombinaci s vysoce kvalitním bílým plastem. Vč. šroubů, hmoždinek a krytů šroubů. Nebo můžete upevnit bez vrtání: pomocí adaptérů Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® nebo Power-Loc®.

Detailní informace

DO 24 HODIN
DO 24 HODIN
je váš balíček na cestě k vám
30 LET NA TRHU
30 LET NA TRHU
pro vás vyrábíme kvalitní koberečky
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
45 DNÍ NA VRÁCENÍ
vaší objednávky bez udání důvodu

Detailní popis produktu

  • Kvalitní rohový stojan pro ideální využití prostoru v koupelně a na toaletě pro hosty, rozměry (š x v x h): 28,5 x 8. 5 x 21 cm
  • Praktické uložení sprchového gelu, šamponu a dalších koupelnových doplňků na dosah Vyrobeno z nerezavějící lesklé nerezové oceli v kombinaci s bílým plastem
  • Včetně šroubů a hmoždinek pro montáž na stěnu
  • Upevnění bez vrtání je možné také pomocí adaptérů WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobek máte 10letou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva.


Moderní řada Premium Plus kombinuje elegantní tvary a vysokou kvalitu. Koupelnové doplňky z této série mají ušlechtilý design z lesklé nerezové oceli, částečně kombinované s kvalitním bílým plastem, a jsou proto ideální pro použití ve vlhkých prostorách. Prostorově úsporná rohová polička Premium Plus zajišťuje ideální využití úložného prostoru v koupelně.

Součástí dodávky jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu. Systém Premium-Plus navíc alternativně nabízí tři další možnosti montáže - bez vrtání. Samostatně jsou k dispozici tyto odpovídající adaptéry:

Varianta 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo výrobku: 20643100)
Novinka v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vakuového sání umožňuje rychlé, snadné a bezpečné upevnění příslušenství a pevné uchycení na všech nepropustných a nerovných površích.
Varianta 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástěnný montážní prvek Turbo-Loc® je speciální systém lepicích podložek s mimořádně silným držením na všech hladkých površích.
Varianta 3: adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepicí systém Power-Loc® se vyznačuje extrémně pevným držením na všech vhodných površích, např. na dlaždicích, přírodním kameni, skle, betonu, kovu, dřevě a mnoha plastech. Montážní systém drží pevně a bez problémů i na hrubých a mírně nerovných površích.

Na tento výrobek máte desetiletou záruku, která začíná běžet dnem zakoupení. Záruka zahrnuje všechny materiálové a výrobní chyby, které zhoršují funkci. Poškození způsobená nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením jsou vyloučena. Záruka tak neomezuje vaše zákonná záruční práva. V případě reklamace záruky zašlete výrobek bezplatně a řádně zabalený na následující adresu spolu s příslušným dokladem o koupi: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová ocel, ablage: Materiál: plast (ABS)
Barva: lesklá
Rozměry d/š/v: 28,5 cm x 8,5 cm x 21 cm
Čistá hmotnost: 844 gTento produkt naleznete v těchto kategoriích:

Police
Police na zeď
Premium Plus - vyberte adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Barva: lesklá
Délka cm: 29
Materiál: Nerez ocel, Plast
Montáž: BEZ VRTÁNÍ - vyberte si systém uchycení
Šířka cm: 9
Typ výrobku: Police
Výška cm: 21
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: